Sport to zdrowie? (suplement)

Posted: 14 stycznia 2011 in Inne
Tagi: , , , ,

Pamiętam czasy gdy w kioskach Ruchu można było kupić faje Sport, ile ten sport ma wspólnego ze zdrowiem chyba każdy się domyśla, a jeśli nie to niech sobie kupi paczkę Popularnych, zajara i wyobrazi, że tamte były 10 razy gorsze. Analogia to moja ulubiona metoda obrazowania, zacząłem od fajek rodem z PRLu bo równie zbawienny wpływ na układ krążenia ma kibicowanie.

Oczywiście muszą zaistnieć pewne warunki a ja te warunki akurat spełniam. Dlaczego o tym piszę, ano dlatego, że do meczu jeszcze parę godzin a mnie już pikawa lekko w poprzek staje. Mając dwadzieścia czy trzydzieści parę lat nie bardzo czułem bluesa gdy na jednym bądź drugim filmie widziałem podbramkowe sytuacje kardiologiczne wywołane emocjami sportowymi. Dzisiaj czaję cza-czę  aż nad to, adrenalinka powolutku rośnie od paru dni, po głowie kołata się myśl aby przypadkiem nie zejść na zawał w trakcie transmisji – zwłaszcza w miejscu publicznym, bo nie ukrywam, że będę je oglądał w kieleckim TABOO.

Tak więc wszyscy trzymamy kciuki za naszą drużynę a Wy dodatkowo trzymajcie kciuki za mnie abym nie odwalił jakiegoś stanu przedzawałowego – i aby te kciuki nie zawiodły, nie wykluczam, że w celu obniżenia napięcia nerwowego oraz stężenia cholesterolu i trójglicerydów będę zmuszony zastosować rozcieńczalnik zwany etanolem 😉

DO BOJU BIAŁO-CZERWONI!!

 

(Suplement) Oj gdyby nie te 5 dębowych nie wiem co by się działo – oczywiście ze mną 😉

1:0 dla NAS!!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s